Studentam.net.ua
Реферати, курсові та дипломні роботи
Головна arrow Економічні науки arrow Аудит у зарубіжних країнах arrow Вступ (Аудит у зарубіжних країнах)
23.06.2018
Платні роботи
Реферати
Курсові
Дипломні
Онлайн бібліотека підручників
Біологічні науки
Валеологія
Екологія
Економічні науки
Етика та естетика
Землезнавство
Історія
Літературознавство
Педагогіка
Правознавство
Психологія
Соціальна робота
Корисні матеріали
Біографії
Розробки уроків
Статті
Кнопки


Вступ (Аудит у зарубіжних країнах)

   Мета курсу “Аудит у зарубіжних країнах” полягає в тому, щоб дати студентам необхідні теоретичні знання та допомогти набути практичних навичок з аудиту, ознайомити їх з діяльністю міжнародних аудиторських фірм, визначити особливості аудиторської діяльності, професії аудитора та його ролі в зарубіжних країнах (Великобританії, Франції, Німеччині, США та ін.), навчити студентів методично грамотно застосовувати прийоми аудиту на практиці, кваліфіковано складати аудиторський висновок.
   Курс “Аудит у зарубіжних країнах” взаємопов’язаний з такими навчальними дисциплінами, як “Облік у зарубіжних країнах”, “Економічний аналіз”, “Економіка підприємств”, “Статистика”, “Теорія ймовірності” та ін.
   Посібник включає програму курсу, тексти лекцій до кожної теми, практичні завдання, кейсові завдання, списки рекомендованої літератури для поглибленого вивчення конкретних тем дисципліни, тематику рефератів та вимоги до їх написання, критерії оцінки знань студентів, список літератури з курсу в цілому.
   Ці матеріали спрямовані на методичне забезпечення всіх форм роботи студентів, пов’язаної з опануванням теоретичного матеріалу, засвоєнням відповідної термінології, ознайомленням з літературними джерелами тощо.
  
Вступ, розділ 1, 2 (крім тем 7, 8), розділи 3—8 написані О. А. Петрик; тексти лекцій до тем 7, 8 у розділі 2 — М. Т. Фенченко.

Всі опубліковані на сайті матеріали належать їх авторам. Матеріали розміщено виключно для ознайомлення. Копіювання та використання інформації суворо заборонено.

 
Наступна >
 
Авторські реферати, курсові та дипломні роботи. Онлайн бібліотека підручників.
Studentam.net.ua © 2018