Головна arrow Психологія arrow Психофізіологія діяльності (М.С.Корольчук) arrow Характеристика впливу соціально-психологічних факторів на діяльність спеціалістів
29.03.2017
Платні роботи
Реферати
Курсові
Дипломні, магістерські ...
Онлайн бібліотека підручників
Біологічні науки
Валеологія
Екологія
Економічні науки
Етика та естетика
Землезнавство
Історія
Літературознавство
Педагогіка
Правознавство
Психологія
Соціальна робота
Корисні матеріали
Біографії
Розробки уроків
Статті
Кнопки

Характеристика впливу соціально-психологічних факторів на діяльність спеціалістів

Характеристика впливу соціально-психологічних факторів на діяльність спеціалістів

   В комплексі факторів умов життєдіяльності спеціалістів особливе місце в забезпеченні ефективної та безпечної діяльності поряд з гідрометеофакторами, технічними, медико-біологічними мають соціально-психологічні фактори. Ефективність професійної діяльності та рівень безпеки залежить не тільки від професійних психологічних якостей, але також від соціально-психологічних факторів. В цьому випадку нам потрібно розглянути: вплив на працездатність та безпеку праці зміни звичного режиму праці та відпочинку; обмеження звичного потоку подразників природного та соціального середовища; характер внутрішньогрупових взаємовідносин; тривале перебування в соціально ізольованому колективі, що характеризується спілкуванням з одними й тими самими особистостями і відсутністю можливості побути на самоті, відрив від сім'ї, друзів, зростання ролі міжособистісних комунікацій, дефіцит зовнішньої соціальної інформації. Тобто необхідно з'ясувати, яким чином позначаються на ефективності та безпеці праці соціально-психологічні особливості діяльності спеціалістів.

Всі опубліковані на сайті матеріали належать їх авторам. Матеріали розміщено виключно для ознайомлення. Копіювання та використання інформації суворо заборонено.

 
< Попередня   Наступна >
Авторські реферати, курсові та дипломні роботи. Онлайн бібліотека підручників.
Studentam.net.ua © 2017