Studentam.net.ua
Реферати, курсові та дипломні роботи
Головна arrow Психологія arrow Психофізіологія діяльності (М.С.Корольчук) arrow Біологічні фактори умов життєдіяльності
21.05.2018
Платні роботи
Реферати
Курсові
Дипломні
Онлайн бібліотека підручників
Біологічні науки
Валеологія
Екологія
Економічні науки
Етика та естетика
Землезнавство
Історія
Літературознавство
Педагогіка
Правознавство
Психологія
Соціальна робота
Корисні матеріали
Біографії
Розробки уроків
Статті
Кнопки


Біологічні фактори умов життєдіяльності

Біологічні фактори умов життєдіяльності

   В погіршенні хімічного складу повітря велике значення мають вуглеводні і органічні речовини ендогенної природи. Американський вчений R. Vands показує, що в повітряному середовищі термооб'єктів міститься до 300 хімічних речовин екзогенного походження, а також утворюваних в процесі життєдіяльності людини. За добу людина виділяє більш ніж 250 мг органічних речовин, стільки ж аміаку і його сполук, більше 2 мг альдегідів, 1 мл окису вуглецю. Багато речовин, особливо окис вуглецю і аміносполуки, мають виражену токсичну дію на організм людини. При фізичній праці, психічних напругах і в шкідливих умовах виділення цих речовин може зростати в декілька разів. Серед біологічних факторів, які характеризують діяльність, першочергове значення має наявність мікроорганізмів і грибків на шкірі людини, поверхнях об'єкта, в повітрі, воді, харчах. До факторів цієї групи відносяться також продукти життєдіяльності мікробів і грибків - білки, ферменти, амінокислоти, які знижують біологічну резистентність організму і викликають різні алергічні захворювання.
   В приміщеннях, крім мікроорганізмів і продуктів їх життєдіяльності, можуть знаходитись біологічні речовини природного походження - частки плісені, волокна (синтетика), які у людей з підвищеною чутливістю також можуть викликати алергічні реакції. До біологічних факторів, крім того, відносяться комахи й гризуни.
   Слід відмітити, що біологічні фактори мають самостійне значення й безпосередньо впливають на ефективність професійної діяльності та безпеку.

Всі опубліковані на сайті матеріали належать їх авторам. Матеріали розміщено виключно для ознайомлення. Копіювання та використання інформації суворо заборонено.

 
< Попередня   Наступна >
 
Авторські реферати, курсові та дипломні роботи. Онлайн бібліотека підручників.
Studentam.net.ua © 2018